Český Banát 2018 aneb Cestou ke kořenům

Drsná romantika rumunského Banátu. Vzduch bude provoněn místní mystikou... Toulání karpatskou krajinou, jóga, akrojóga, tvoření, improdivadlo, dobrovolnictví a hvězdná obloha.
12.7.2018 20:00 - 23.7.2018 17:00

České vesničky v rumunském Banátu (základna v nejmalebnější vesničce Rovensko).

Blíže na www.Banat.cz

Tábor s prvky dobrovolnictví v drsné romantice rumunského Banátu.

Prazvláštní mystika rumunského kraje a panenská příroda. Řeka a hory, lesy a my. Zacvičíme si jogu, akrojogu, zahrajeme hry (improdivadlo), zameditujeme si, vyzkoušíme si základy REIKI ,seznámíme se s místními a vydáme se na několikadenní putování po karpatských horách a českých vesnicích.

Blíže o vesničce Rovensko, okolních vesnicích (navštívíme ještě Gernik, Sv. Helenu a Bígr) a nádherné místní přírodě nalezneš na www.banat.cz

Pokud by byl někdo náročnější je možné ti domluvit u místních spaní v domě na postelých s peřinou a sociálním zařízením (WC, v některých domech i sprcha). Ubytování u místních si hradí každý sám a není v ceně tábora.

Účastnický poplatek: předběžně (závisí od výše získané dotace na projekt): 3950,-Kč (v ceně skromné ubytování na statku, strava zajištěna naším kuchařkou, organizační a programové zabezpečení akce, bohatý program) + cesta (počítáme se zajištěním autobusu v cenách obvyklých aktuálně cca 1350,-Kč/jedna cesta a cca 2700,-Kč/cesta tam i zpět). V ceně není individuální pojištění, případná další doprava na místě, případné ubytování u místních, osobní nákupy apod. Pokud si účastník zajistí dopravu sám, nehradí náklady na cestu.

Místo na táboře je rezervované až po uhrazení nevratné zálohy 2500,-Kč. V případě neúčasti je možné za sebe najít náhradu. 

Po vyplnění přihlášky si zároveň stáhni Dotazník Banát 2018 (Bude přiložen začátkem února). Ten co nejdříve vyplň a zašli na email CeskyBanat [zavináč] centrum [dot] cz (případně poštou). Po jeho obdržení ti do cca 7 dnů zašleme informaci, jestli jsi byl(a) vybrán(a) a součastně ti zašleme informace k úhradě zálohy ve výši 2500,-Kč.

 

Těší se na tebe Robby, Zuzka . a spol.

Přihlašování již uzavřeno