Poznej mystické kořeny josefovského údolí III.

Pracovně - prožitková víkendová akce
30.3.2018 20:00 - 1.4.2018 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických i výstavba nových staveb.

Čeká nás práce při stavbě DobroDomku (dřevostavba - provozní objekt s budoucím podkrovím pro dobrovolníky a Lesním mini hotelem) a úprava jeho okolí.  Přípravy dřeva na další topnou sezónu a při úklidových pracích v okolí a v ně objektů (úklid areálu po probíhajících rekonstrukcích a po zimě). Případně další práce na zvelebení areálu EVC Švýcárna.

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru.Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek: 180,-Kč
Vratná záloha na akci: 300,-Kč
 
Robby, Zuzka a spol.
 
Tel: 603 375 481
Prihlaš se na Poznej mystické kořeny josefovského údolí III.