REIKI - DO - Otevřený víkend

Otevřený víkend REIKI-DO pro kohokoliv, víkend pro spoznání, nebo prohloubení technik metody přírodního uzdravování REIKI-DO.
10.11.2017 20:00 - 12.11.2017 14:30

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Víkend pro všechny, kteří se chtějí s REIKI seznámit, nebo si chtějí prohloubit to, co již znají. Vhodné pro všechny stupně REIKI i začátečníky. Kromě hlubšího poznání technik REIKI bude víkend obohacen i o OSHO meditace a speciální techniku pročičtění a posílení čaker s přípravou na REIKI Restart. Zároveň za příplatek 300,-Kč bude možné si nechat udělat REIKI zasvěcení nebo REIKI revitalizaci (Revitalizaci pro ty, co již některý stupeň REIKI mají). Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 14. Svoji účast potvrď pomocí přihlašovadla a zasláním nevrtné zálohy ve výši 1200,-Kč. Zbytek se doplácí až na akci. Záloha je nevratná, ale je možné za sebe najít náhradníka.  
 
Cena REIKI - DO I. ....pro účastníky našich kurzů v Brně, pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1920,-Kč/víkend, pro ostatní 2420,- Kč/víkend.
 
V případě přihlášení se párů je možno využít jednu z těchto slev:
a) je pro oba případné zasvěcení nebo revitalzace zdarma !
b) v případě doplacení si obřadu Přechodu přes žhavé uhlí je pro oba cena celé akce o 300,-Kč levnější
 
V ceně je ubytování na postelích nebo matracích (pokoje a společenská místnost - ubytování podle domluvy), strava, materiálně - technické zajištění akce, lektorné atd. Příplatek lůžkoviny s povlečením 140,-Kč/akce. 
 
 

Lektor: Robby Sunanda a spol.

Akce je pořádaná ve spolupráci s EVC Švýcárna.

Tel: 603 375 481, modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Přihlašování již uzavřeno