!!!ZRUŠENO !!! Tajemný ostrov - tábor pro rodiče s dětmi

Tvořivě a odborně zaměřený tábor pro rodiče s dětmi s přednáškami Mgr. Jany Bolekové (www.bioporadna.sk)
17.7.2017 13:00 - 23.7.2017 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Tvořivě a odborně zaměřený tábor pro rodiče s dětmi, který proběhne v atmosféře objevování tajemného ostrova v záhadném a malebném Josefovském údolí CHKO Moravský kras. Během něj budou malí i velcí společně rozvíjet přirozenou kreativitu a vzájemnou spolupráci. Dopoledne bude zvlášť program pro dospělé (odborné přednášky s Mgr. Janou Bolekovou, www. bioporadna.sk, uznávanou slovenskou poradkyní pro těhulky, rodiče a děti v oblasti laktační, zdravotní, psychologické a výživové) a zvlášť pro děti (hry na rozvoj kreativity, zručnosti apod.). OOdpoledne bude probíhat společný program zaměřený na objevování tajemného ostrova pro děti a jejich rodiče. Budeme vyrábět keramiku, zpívat, tancovat, divadelničit, ale také kreslit, malovat a výtvarně experimentovat s rozmanitými přírodními materiály. Zkrátka budeme relaxovat, objevovat rytmy v sobě, rozvíjet vlastní kreativitu. Zároveň se něco dozvíme o biozahradkáření, reflexní terapii, léčivé síle minerálů, aromaterapii apod.

 

Předběžně témy přednášek:


- Prirodzená starostlivosť o zdravú detskú pokožku a podporné ošetrovanie pri niektorých kožných ochorenia (plienková dermatitída-opruzeniny, atopická dermatitída-ekzém...).

- Princípy budovania bezpečnej vzťahovej väzby a dôsledky narušenej vzťahovej väzby. Dojčenie a nosenie ako súčasť budovania vzťahu.

- Výchovné princípy podľa Márie Montessori v teórii aj praxi.
- Prečo, ako a čím šetrnejšie prať a čistiť domácnosť s deťmi a domácimi miláčikmi.
 
- Čo oslabuje imunitu a ako ju posilniť prirodzenou cestou a prírodnými prostriedkami. Čo si počať pri alergii na lepok a laktózovej intolerancii. Význam  rastlinných "mliek" vo výžive - druhy, zloženie, príprava.
 

- Pohotovostná prírodná a homeopatická lekárnička pri drobných nehodách hravých ratolestí. 
 

- bonus pre ženy: Podporná terapia pri vaginálnej mykóze (kandidóze) a intímna ženská hygiena.

Účastnický poplatek podle věku:

do 2 let: příspěvek 600,-Kč (Bez nároku na lůžko)

do 10 let : 2150,-Kč

do 18 let: 2850,-Kč 

nad 18 let: 3800 Kč

Rodinný balíček: 2 dospělí + 2 a více dětí = 5% sleva z celkové ceny

Přihlášky příjmáme do naplnění ubytovací kapacity. Po přihlášení se posílá nevratná záloha ve výší 50% z celé částky. Zbytek se doplácí cca 10 dní před příjezdem na tábor.

Platbu zasílejte po sečtení všech rodinných příslušníků jako jednu částku na účet organizace:
2000337016 / 2010, jako variabilní symbol uveďte číslo 13 a do zprávy pro příjemce uveďte název tábora a celé vaše jméno.

 

V ceně je ubytování na pokojích po 3-6 v budově EVC Švýcárna se sociálním zařízením na patře, plná penze včetně svačiny a základního pitného režimu (strava vegetariánská i masová), lektorné, materiálně technické zabezpečení akce, parkovné, využití venkovních prostor, hospůdky atd.

 

Bližší kontakty na nás:

Telefonem: 605 268 315 (Eva) nebo 603 375 481 (Robby)

E-mailem: modry [dot] kamen [dot] evs [zavináč] centrum [dot] cz

Kontaktní osoba: Eva Grolíková

Přihlašování již uzavřeno