REIKI - DO II.

(společně s REIKI I. a absolventy předchozích kurzů)
11.12.2010   - 12.12.2010  

změna termínu leden/únor 2010 (2.část bude upřesněna), možný i náhradní termín + zdarma revitalizace v předem dohodnutý termín a místě

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Dvouvíkendová akce REIKI s celkovou iniciací do II.stupně REIKI. Devátý běh úspěšného kurzu REIKI-DO II., komplexní výuky metody přírodního uzdravování. REIKI-DO II. proběhne společně s REIKI I. (většina programů budě oddělena, ráno a večer některé společné techniky)

 

Dochází k iniciaci čaker na dlaních rukou. Účastník obdrží tři speciální klíče REIKI k znásobení energie a k další práci s ní jak na sobě, tak k práci a působení na druhé lidi. Kromě technik REIKI budeme využívat k naladění se na energii REIKI meditační, masážní a kontaktní techniky. Dále poodhalíme taje artefiletiky, muzikoterapie, ... Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

Cena pro studenty a nezaměstnané do 26 let 2x 1120,-Kč, pro ostatní 2x 1320,- Kč. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Cena platí pro prvních 11 přihlášených! Ostatní platby + 200,-Kč/akce

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 16 (Dohromady účastníků REIKI I. a II.).Svoji účast potvrď pomocí prihlašovadla a zasláním účastnického poplatku (po výzvě k zaplacení). Místo je rezervované až po uhrazení částky na účet. Přednost mají zájemci o absolvování celého kurzu REIKI-DO II., tedy obou víkendů.

Zde nalezneš nejpozději týden před akcí podrobné info ke stažení

Popis cesty

Kontakt: Robby Kubáň
Mobil: 603 375 481 (Robby)
Email: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Přihlašování již uzavřeno