REIKI - DO I.

(společně s REIKI II. a absolventy předchozích kurzů)
10.12.2010   - 12.12.2010  

změna termínu leden/únor 2010 (2.část bude upřesněna), možný i náhradní termín + zdarma revitalizace v předem dohodnutý termín

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Dvouvíkendová akce REIKI s celkovou iniciací do I.stupně REIKI. Dvanáctý běh úspěšného kurzu REIKI-DO I., komplexní výuky metody přírodního uzdravování. REIKI-DO I. proběhne společně s REIKI II. (většina programů budě oddělena, ráno a večer některé společné techniky)

Kromě technik REIKI budeme využívat k naladění se na energii REIKI meditační, masážní a kontaktní techniky. Dále poodhalíme taje artefiletiky, muzikoterapie, ... Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

Cena pro studenty a nezaměstnané do 26 let 980,-Kč/víkend, pro ostatní 1180,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Cena platí pro prvních 11 přihlášených! Ostatní platby + 200,-Kč/akce

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 16 (Dohromady účastníků REIKI I. a II.).Svoji účast potvrď prihlašovadlom a zasláním účastnického poplatku (po výzvě k zaplacení). Místo je rezervované až po uhrazení částky na účet. Přednost mají zájemci o absolvování celého kurzu REIKI-DO II., tedy obou víkendů.

Zde nalezneš nejpozději týden před akcí podrobné info ke stažení

Popis cesty

Kontakt: Robby Kubáň
Mobil: 603 375 481 (Robby)
Email: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Přihlašování již uzavřeno