Cesta ženy I. - Plánované na 2017, ale zrušeno

Uzavírání uplynulého a otvírání nového v květu jara. Víkend pro ženy s Míšou Švábovou (lektorka např. hormonální jógy dle Dinah Rodrigues, jin jógy, gravid jógy, power vinyasa jógy – více na www.hormonalni-jogova-terapie-brno.cz/) a Robby Sunandou (lektor OSHO meditací, technik REIKI, tantry, chůze po žhavém uhlí atd.)
27.10.2016 19:00 - 29.10.2016 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Víkend vhodný pro všechny ženy, které chtěji více komplexněji a hlouběji pracovat se svoji vnitřní i vnější ženou a odstranit tím spoustu bloků a zažitých programů. Na tomto víkendu propojíme působení jógy, meditací a REIKI na hlubinné uzdravování ženského těla i duše. Jde o první víkend projektu Cesta ženy, který je zaměřený na komplexní práci žen na sobě současně po fyzické i duchovní stránce. Spojením technik jógy, meditací, REIKI a tantry vytvoříme mocný nástroj pro trvalou změnu a nejen chvilkovou úlevu.

V průběhu víkendu proběhnou tyto programové bloky:

Na vlně dechu jemnou jógou k sobě, k relaxaci a meditaci – V tom chladu okolo nás budem se hřát "Na vlně dechu jemnou jógou k sobě, k relaxaci a meditaci".

Twisty a jejich očistný účinek –vinyasa praxe zaměřená na třetí čakru Manipúru prostřednictvím twistových pozic.

PROměny ženy – cyklická žena –seminář propojující jógovou praxi a ženskou cykličnost, nás navrací k moudrosti ženského těla a naslouchání jeho cyklu.

Anaháta – cesta Srdce –vinyasa praxe zaměřená na čtvrtou čakru Anaháta prostřednictvím záklonových pozic.

Energetické intuitivní REIKI masáže technika využívající všude přítomné REIKI energie na harmonizaci našeho těla. Používaná také jako přípravná technika pro hlubší rituály.

OSHO meditace –využívající střídání klidu a pohybu (tanec, uvolnění bloků, antistresové techniky apod.).

Rituál hlubokého pročištění čaker –rituál zděděný od starých kultur, který hluboce působí na průchodnost a tím i posílení jednotlivých čaker.

Tanec srdce –tanec přírodních národů pomáhající otvírat nejen naše srdce.

Účastnický poplatek:  2500,-Kč pro studenty a nezaměstnané do 26 let a 2 900,-Kč pro ostatní. Ceny platí pro prvních 12 přihlášených žen (včetně uhrazení nevratné zálohy 1 360,-Kč). Ložní prádlo za příplatek 140,-Kč/akce

Účastnický poplatek zahrnuje ubytování na pokojích po 2 až 3 účastnicích, strava, prostory na program, lektorné, parkování v areálu EVC Švýcárna. 

Přihlášky na akci níže.
Po vyplnění přihlášky obdržíte potvrzení s informací o způsobu úhrady zálohy.

Počet míst omezen kapacitou objektů. Rozhoduje pořadí uhrazených záloh.


Kontakt na pořadatele: 
Ekologické volnočasové centrum Švýcárna 
Josefovská 459, Adamov 679 04
modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481
www.svycarna.eu

Přihlašování již uzavřeno