Přednáška "Peruánské příběhy bláznovství"

Několik neskutečně skutečných příběhů z 45 denního putování po Peru. Putování původně spojeného s přípravou projektu férového dobrovolnictví na čas příští.
8.12.2016 19:00

Expediční klubovná, Jezuitská 1, Brno 

1.patro (dole zvonek Expedition club)

FB: Expediční klubovna Brno

https://www.facebook.com/expeditionclubbrno/?fref=ts   

Přednášející: Robby Sunanda

Nutné si rezervovat listek přes odkaz na události Expedičního klubu. 

Odkaz na událost zde... https://www.facebook.com/events/1878206699125322/

Peru zažité o co méně cestovatelsky, o to více dobrodružně a mysticky.

                V několika příbězích se vydáme spolu za nesčetnými "náhodami" a dobrodružstvím, které jsem prožil na mém objevování Peru i sám sebe. Na cestu, která mi dala šanci prožít to, co jsem někde v podvědomí toužil prožít, ale strach mi stavěl překážky, abych na ni vykročil. Takové mé příběhy bláznovství, které jsem si snil a ony se staly skutečnosti.

                Na této cestě zavítáme v Peru nejen na tradičně navštěvovaná místa, ale vydáme se i na ty, které jsou pro místní duchovně a historicky silnější. Přitom nejsou zavalené davy turistů. Setkáme se s Šamany a jejich láskami, s příznivci Krišny, s povstalci, stávkujícími rolníky, lidmi vysoko v horách žijícími mimo Systém. Rychle projdeme místy, kde bychom potřebovali kapsu plnou peněz, abychom měli více času na ty, kde není potřeba mít kapsu plnou solů a dolarů, ale srdce naplněné dobrodružstvím a špetkou odvahy. Nejprve navštívíme prastaré památky a potom se vydáme do hor  a pralesa, abychom nakonec došli  do hliněné vesničky u moře. A po celou dobu nás budou provázet  prazvláštní náhody  a setkání.  

Přihlašování již uzavřeno