Poznejte mystické kořeny josefovského údolí - Víkendovka s Tamjdem

Pracovní víkendová akce s dobrovolnickou organizací Tamjdem
1.4.2016 20:00 - 3.4.2016 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických staveb.
Čeká nás práce při dostavbě lesního baru – knihovny a dřevěného provozního objektu, přípravy dřeva na další topnou sezónu a další venkovní zvelebovací práce.
 
 
Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru.Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….
 

PRAKTICKÉ INFORMACE

PODMÍNKY:
Účastnický poplatek je 250,-. Strava (kromě páteční večeře) a ubytování je zajištěno! Navíc jednu cestu na místo hradíme, je ale nutné si schovat jízdenky. Snažte se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívejte se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.
 
ÚČASTNICKÝ POPLATEK:

  • poplatek 250,- zaplaťte převodem na transparentní účet číslo2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 012016
  • do zprávy pro příjemce napište své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení vaší přihlášky
  • seznamte se se storno podmínkami

 
K PŘIHLÁŠENÍ prosím použijte  ON-LINE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.

Takže se nepřihlašujte přes přihlášku na stránce www.svycarna.eu !!!

 

DOPRAVA A SRAZ: pátek, 1. dubna v 17:00 na hlavním vlakovém nádraží v Praze, před ZOOT – Výdejna radosti ! (vlak jede v 17:21) / Můžete se také přidat až v Brně – ve 20:01 odjíždí náš vlak do Adamova. Ale dejte nám vědět dopředu, zda se přidáte až v Brně, nebo po cestě.
Z Adamova je to 5 km do Švýcárny, batohy pojedou autem a my se projdeme, připravte si dobrou obuv.

UBYTOVÁNÍ: Na pokojích na postelích a ve společenské místnosti (meditárně) na matracích.

STRAVA: V pátek večer společná večeře stylem „co kdo přivezl“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěno pracovníky EVC Švýcárna.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), vlastní spacák, přezůvky, šátek na oči a především dobré pracovní oblečení. Nezapomeňte si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT: V případě dotazů na akci samotnou se prosím obracejte na organizátorku Víkendovky Martu Wojciechowskou – mwojciechowska.aps(at)gmail.com a v případě dotazů na poplatky na koordinátorku Víkendovek – Markéta – vikendy(at)tamjdem.cz.

Přihlašování již uzavřeno