Umění tantrických masáží ve vztazích

Kurz tantrických masáží na Švýcárne s Lucii Valentovou (Profesionální tantrickou masérkou) a Jindřichem Sirůčkem (Průvodce vztahovou transformací)
22.4.2016 18:00 - 24.4.2016 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

 

Pokud chcete oživit váš sexuální život, či potřebujete změnu prostředí s vašim partnerem, nebo jen zažít víkend plný láskyplných dotyků..
Pak přijeďte k nám na víkend do jiného světa. Do světa masáží, lásky a objevování pravdy o sobě samém skrze tantrické učení.
---
Kurz je pro páry i jednotlivce. Není zaměřen pouze na masážní techniky, ale nabízí i příležitost nalézt hlubší vztah k vašemu tělu a prohloubit svoji důvěru k opačnému pohlaví.

Základem tantry je schopnost vnímat proudění životní(sexuální) energie. Na našem kurzu se naučíte masážní techniky, které vám dovolí ve vás i ve vašem partnerovi probudit a podpořit toto přirozené proudění energie. Později se můžete naučít pracovat s touto energíí - vědomě ji vést a transformovat v jiné typy energií.

Co se na kurzu naučíte?
Po celou dobu kurzu vás povedeme k hledání pro vás přirozeného projevu vaší sexuální(tělesné) energie. Budete se učit vnímat tuto energii u sebe i u vašeho partnera. Naučíte se jak vytvořit pro masáž bezpečný prostor (fyzický i emocionální). A také se naučíte rozpoznávat vlastní i partnerovi hranice a důležitost jejich respektování během masáží.
-- Másáže intimních partií nejsou cílem tohoto kurzu --

Co si z kurzu odnesete?
Z tohoto kurzu si odnesete hluboké spojeni se sebou i se svým partnerem. Odnesete si prožitek tělesné komunikace a společného sdílení. Techniky a prožitky, jež si z kurzu odnesete vám budou zdrojem a dobrým průvodcem ve vašich intimních vztazích i mnoho let po našem kurzu.

Pro koho je kurz určen?
Tento kurz je určen pro jednotlivce i páry, jež chtějí žít v pravdivém vztahu. Pro ty, kteří se chtějí skutečně otevřít svému partnerovi a lépe se navzájem poznávat. Pro ty, co chtějí hledat společnou cestu k naplnění nejen v sexuálním životě. A taky pro všechny, jež chtějí zařadit tantrické masáže do svého milostného života.

----------------- Program víkendového kurzu ---------------
Pátek večer:
Seznámení účastníků, vytvoření bezpečného prostoru pro otevřené sdílení
Princip vlastního mistrovství a osobní zodpovědnosti za úspěch
Rituál probuzení tělesných smyslů
Večerní promítání tématického filmu

Sobota:
Ranní pohybová meditace
Práce ve skupině s mužsko-ženskou dynamikou
Hledání vlastních hranic a dávání pravdivé zpětné vazby
Celé odpoledne a večer se budeme věnovat praktickým masážním dovednostem:
Seznámíte se s různými způsoby dotyku (pevný, něžný, dynamický, hladivý, ..) Vyzkoušíte si jejich správnou volbu a střídání během masáže.
Po té budou následovat ukázky a cvičení masáží na jednotlivých částech těla

Neděle:
Ranní pohybová meditace
Vaše samostatné celotělové masáže
Závěrečné sdílení a vyhodnocení kurzu

Po celou dobu kruzu si bude každý účastník řídit vlastní úroveň intimity(i nahoty) do které chce jít, veškeré zapojení se do programu je na dobrovolné bázi.
Střídání ve dvojicích je doporučené avšak plně dobrovolné - pokud budete chtít zůstat stále v jedné dvojici je to úplně v pořádku.
V průběhu vašich masáží vám budeme oba k dispozici ke konzultacím a individuálnímu vedení. Tento kurz bude fyzicky i emocionálně náročný, proto doporučujeme přijeďte pokud možno odpočinutí :-)

Kurz je určený pro cca 8 párů (Při přihlášení samostatně se pokusíme Vám najít a doporučit partnera do páru).


----------------- Kurzem vás budou provázet -----------------
Profesionální tantrická masérka: Lucia Malhasia Valentováhttp://masazetantra.com/o-mne/lucia
&
Průvodce vztahovou transformací: Jindřich Širůček 
www.jindrichsirucek.cz

Více o lektorech v diskuzi zde:
https://www.facebook.com/events/586211171547895/permalink/587343468101332/

Účastnický poplatek:

  • Jednotlivec student a nezaměstnaný do 26 let ... 2480,-Kč,
  • ostatní jednotlivci... 2780,-Kč,
  • páry zvýhodněná cena... 4 560,-Kč (Pár je pro tuto akci myšleno muž + žena nebo žena + žena přihlášení najednou společně)

(V ceně ubytování na pokojích (příplatek za peřiny s povlečením 140,-Kč/akce, za samostatný pokoj pokud bude volný 480,-Kč/akce), polopenze (oběd je možné doobědnat na místě za 90,-Kč/porce), program v průběhu celého víkendu, materiální zabezpečení akce, parkování v areálu, využití soukromé hospůdky atd. Při přihlášení se zasílá nevratná záloha ve výši 1 200,-Kč (je možné si najít náhradu).

Za příplatek 180,-Kč je i námi vydaný certifikát na ručním papíře o absolvování tohoto kurzu.

 

a ještě lektorka o sobě (Lucia Valentová):

Vnútorné posolstvo tantry ma  priťahovalo už pred mnohými rokmi, ale až v spojení s masážou som tomuto vábeniu podľahla naplno. Tantru vnímam ako divokú rieku, ktorej energiu a potenciál nikdy úplne nepochopím, pokiaľ si do nej len namočím kotníky… treba sa do nej ponoriť úplne celá a nechať sa ňou bez obáv a boja voľne unášať… Tantrická masáž je nielen mojou profesiou, ale aj poslaním mojej duše. Sprevádza a učí ma na mojej duchovnej ceste už 3 roky, pomáha mi odhaľovať skryté časti mňa samotnej, naplno ich do seba integrovať a ďalej s nimi pracovať.  V rámci profesionálnej masáže ma neprestává fascinovať a dojímať, akým hlbokým spôsobom mi umožňuje nahliadať do vlastného vnútra, ako zrkadlí vnútorné procesy, kterými zrovna prechádzam… vytvára tým neoceniteľný priestor pre poznanie seba samej…

Tantrická masáž má skutočný liečivý účinok na hlbokej duchovnej úrovni, otvára srdce, môže uvoľniť emočné bloky a to bez ohľadu na to, či prebieha medzi partnermi alebo je to profesionálna masáž medzi masérkou/masérom a klientom/klientkou... Vedomý dotyk a pozornosť zameraná na masírovaného vytvárajú intímny priestor, v ktorom sa dvaja ľudia stretávajú a majú možnosť Vidieť sa vo svojej posvatnej božskej podstate. Prebúdza prirodzenosť prejavu tela, dostáva do stavu v ktorom ste naplno bdelí v prítomnom okamihu, kde vnímate každú bunku svojho tela, prenášate sa cez všetky skryté programy strachu a oddelenie od vlastného vnútra a proste len ste… v nahote Vašej duše. Skutočná tantrická masáž sa tak stáva nie činnosťou, ale čistým BYTÍM… Bude mi cťou a potešením vytvoriť pre Vás na kurze bezpečný priestor, v ktorom budete mať možnosť odhodiť všetky strachy, ktoré Vám bránia byť sebou samým, dotknúť sa vlastnej prirodzenosti a naplniť hlbokú túžbu Vášej duše splynúť s Vaším partnerom na úrovni srdca.

 

 

 

Přihlašování již uzavřeno