Zimní Technická přestávka 2016

EVC Švýcárna jako spolupořadatele akce organizované Oficiálně zapsaným spolkem Technická přestávka
17.2.2016   - 21.2.2016  

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Blíže na stránkách akce: 

http://www.technicka-prestavka.cz/tp2016ice/

Pojeď si s námi na 5 dní odpočinout od ruchu velkoměsta, nasát čerstvý vzduch a sluníčko, užít si plno srandy a kopec legrace se stejně naladěnými lidmi, kteří nezapomněli, jaké to je být zase na chvíli dětmi a hrát si bez nějakého zjevného důvodu, prostě jen proto, že je to baví.

 

Staň se na pár dní tibetským mnichem a zažij nevšední příběh, který dost možná změní svět tak, jak ho znáš. Protože nic není takové, jaké se na první pohled zdá.

Pro koho je Zimní Technická přestávka?

Pro každého, kdo je duchem mladý, věkem však alespoň 18 let. Pro každého, kdo se rád směje, hraje si, tráví volný čas v přírodě, je otevřen novým dobrodružstvím a poznáním.

Co budeme dělat?

Hrát všemožné hry venku i vevnitř, různé duševní i fyzické náročnosti, s hlubokým smyslem a přesahem do reálného života i bez, poznávat sami sebe i ostatní účastníky, užívat si krásné přírody Moravského krasu, běhat i odpočívat, hrát deskové hry, zpívat za zvuků kytary, bavit se, smát se a někdy prostě jen tak být.

Proč ten název Zimní Technická přestávka (ZTP)?

Zimní, protože je v zimě (nečekaně). A Technická přestávka, protože akce původně vznikla před deseti lety jako odpočinek od techniky především pro studenty ČVUT.

Kdo ZTP pořádá?

Oficiálně zapsaný spolek Technická přestávka. Reálně parta mladých lidí, které to baví a dělají to bez nároku na honorář. Tedy:

  • Radek Doubrava
  • Zuzka Vávrová
  • Dan Přikryl
  • Robby Kubáň

Přihlašování již uzavřeno