Vztahy a Improvizace aneb... Přesunuté na jiný termín !!!

...Komunikace ve vztahu jako improvizace. Praktické využití technik Improdivadla. Vztahy a efektivní komunikace v partnerském životě i na pracovišti zkoumané metodami divadelní improvizace.
22.5.2015 20:00 - 24.5.2015 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

 
Možná vás překvapí, že improvizace se dá trénovat. Kdo vědomě improvizuje je připraven na nečekané situace a události. Improvizace posouvá hranice dovedností jako je soustředění, pohotovost, otevřenost a schopnost spolupráce s ostatními- to vše formou hry, která vás bude bavit. Výsledkem takového tréninku je vědomá existence v přítomném okamžiku. Častou příčinou nedorozumění v komunikaci mezi lidmi je roztěkanost, nepřijetí sebe sama i druhých.
 
Improvizační workshop je bezpečný prostor, kde je možné vyzkoušet si důvěřovat druhým, nechat bez obav proudit svoje nápady a využít chybu jako příležitost ke zlepšení. Chyba je přirozenou součstí učení, bez chyby není hry. Čeká vás hravý víkend, který posune vaše hranice v efektivní komunikaci s okolím. 
 
 
Program vede: Mgr. Kristýna Hypšová
 
Absolventka mediální komunikace na FSV UK, více než 15 let  se věnuje amatérskému divadlu jako herečka a režisérka. Pochází z Pardubic, kde vyučuje na Filozofické fakultě předmět Dramaturgie a produkce kulturního pořadu a působí v divadle EXIL. Zabývá se aplikovanou  improvizací propojením  komunikace a divadla.  Působí jako lektorka a organizátorka vzdělávacích  workshopů na bázi improvizace pod hlavičkou organizace IMPROINSTITUT, s.r.o.  Krom toho praktikuje meditaci a jógu, které využívá při vedení kurzů sebepoznání, prezentace a komunikace. Je svobodná a bezdětná, spolu s přítelem se věnuje jako koníčku bezmotorovému létání. 
 
Zaváděcí cena: Pro studenty a nezaměstnané do 26 let ... 1580,-Kč, pro ostatní ... 1880,-Kč v ceně je lektorné, ubytování, plná penze.
Předem se zasílá nevratná záloha ve výši 950,-Kč (Po přihlášení příjdou k platbě podrobné informace). Počet účastníků je omezen na 18 a rozhoduje termín přihlášení se zasláním zálohy.
 
Další informace:
Tel. 603 375 481 (Robby Kubáň)
Email: EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz

Přihlašování již uzavřeno