AcroYoga s Borůvkou - Přesunutá na jiný termín !!!

AcroYoga pro každého v centru na Moravě
15.5.2015 20:00 - 17.5.2015 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Víkendový kurz AcroYogy pro začátečníky i pokročilé povede Zuzka Borůvka

O lektorovi: Acro Yogu jsem poprve vyzkoušela před dvěma roky. Jako lektorka jógy na mateřské dovolené jsem mohla trénovat s kamarádkou na hříšti. Denně. Následovalo pár workshopů, kruh zájemců o ACRO se rozšiřoval tak jsem začala vést pravidelné JAMy v okolí dětských hřišť Moje vášeň mě dovedla až k myšlence na uskutečnění ACRO festivalu, kterému jsem dala název STOPA. Nese se v něm pět hesel, které charakterizují tuto pohybovou zálibu: Strength (síla), Trust (důvěra), Outdoor (venku), Playfulness (hravost) a Adrenalin. Ráda se učím, bavím a experimentuji se svým tělem. Jste i vy ochotni jít za hranice svých možností, dát do toho maximum? Nebo se chcete jen protáhnout? Uklidnit? S jógou je možné všechno…

www.boruvkadesign.cz

zuzka [zavináč] boruvkadesign [dot] cz (www.jogasboruvkou.cz)

www.acrofestivalstopa.cz

 

Účastnický poplatek: Studenti a nezaměstnaní do 26 let ... 1880,-Kč, ostatní ... 2380,-Kč (V ceně ubytování na pokojích (příplatek za peřiny s povlečením 140,-Kč), plná penze, program v průběhu celého víkendu, materiální zabezpečení akce, parkování v areálu, využití soukromé hospůdky atd. 

Uvedené ceny jsou platné při platbě do 1.dubna 2015 (upravený termín). Při přihlášení a platbě po tomto termínu je cena + 300,-Kč/víkend. V případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 1200,-Kč (Je možné za sebe najít náhradu).

Počet míst je omezen na 24. Rozhoduje termín zaslání účastnického poplatku.

EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno