Víkend Improdivadla - Divadla pro každého (Výjmečně za dotovanou cenu !!!)

íkend Improvizačního divadla pro začátečníky i pokročilé
28.2.2014 20:30 - 2.3.2014 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Obdivujete filmové hrdiny s jejich pohotovými hláškami, ale vám se stává, že vás vtipná odpověď napadá až o 5 minut později? Chtěli jste někde pohotově zareagovat, ale nedostalo se vám slov? Potřebujete rychle vymyslet několik kreativních řešení, ale zrovna vás nic nenapadá? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to taky vyzkoušet?

PRO KOHO?
Workshop je určen jak nadšeným fanouškům improvizace, tak těm, kteří pracují v kreativních profesích, vyučují nebo lektorují, a v neposlední řadě studentům uměleckých škol. Workshop je pro ty, kteří chtějí s improvizací začít, zdokonalit se nebo prostě vyzkoušet něco nového.

KDO TO VEDE?
Lektor Martin Vasquez, je nejen zakladatelem České improvizační ligy, ale především trenérem a koučem v oblasti improvizace, rétoriky a veřejného vystupování. Kromě toho, že sám hraje přes deset let improvizační divadlo a účinkuje např. v pořadu Na stojáka, napsal na téma improvizace i svou disertační práci.

CO SE NAUČÍTE?
Jak podpořit svou odvahu k experimentům
Jak podpořit svou kreativitu a intuici
Jak být pohotový v řeči a rozvíjet zajímavé myšlenky
Jak vnést humor a vtip do svého života a projevu
Jak podpořit efektivní spolupráci v týmu
Jak překonat výpadek standardních řešení
Jak trénovat svou schopnost rychlých asociací
Jak vytvářet a podporovat situaci
Jak pracovat s výrazovými prostředky v improvizaci

Dotovaná cena !!! : Pro platby do 23.února 2014 pro studenty a nezaměstnané do 26 let ... 790,-Kč, pro ostatní ... 1190,-Kč v ceně je lektorné, ubytování, polopenze.
Při platbě po 23.únoru 2014 je cena vyšší o + 250,-Kč. V případě plné penze (dva obědy navíc) + 160,-Kč/víkend. Na účastnický poplatek se vztahuje stornopoplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení. Počet účastníků je omezen a rozhoduje termín přihlášení se zasláním účastnického poplatku.

Přihlašování již uzavřeno