FIREWALKING jako cesta integrace

8.11.2013 20:00 - 10.11.2013 12:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Celovíkendová akce FireWalking přímo na EVC Švýcárna za cenu 6 hodinového semináře. Cesta k přechodu přes oheň se vám otevře za pomocí úplné koncentrace, splynutí ducha a těla. Tato cesta je důležitější, než samotný cíl. Spojíme se svým vnitřním dítětem, se svým učitelem a rádcem. Podpoříme a rozvineme tak proces vědomého rozhodování, který nás provází a bude provázet celým životem. Napomůže nám i v dalších extrémních situacích cesty života a při posouvání našich hranic. se v extrémních situacích. Přechod přes žhavé uhlí bude jen třešničkou na dortu. Nová zkušenost, tvá transformace, zaměření na úspěch a posunutí vnitřních hranic, koncentrační a meditační cvičení, výcvik v intuitivním bubnování ... tě obohatí a pomohou na další cestě.

Lektoři: Robby Sunanda (FireWalking, meditace, sebezkušenostní techniky)

 Radek Zitka (Intuitivní bubnování, bubenický doprovod)

Cena: Studenti a nezaměstnaní do 26 let ... 1250,-Kč, ostatní ... 1550,-Kč (V ceně ubytování ve vlastních spacácích (příplatek za peřiny s povlečením 100,-Kč), minimálně polopenze, program, materiální zabezpečení akce atd. V případě nedostatku financí účastníka, je možné se individuálně dohodnout.

Uvedené ceny jsou platné při platbě do 20.října 2013. Při přihlášení a platbě po tomto termínu je cena + 250,-Kč/víkend. V případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení (Je možné za sebe najít náhradu).

Přihlašování již uzavřeno