REIKI - DO Ia, IIa

První víkend dvouvíkendové akce REIKI s celkovou iniciací do I. nebo II.stupně REIKI (souběžně stupně Ia. a IIa.). Osmnáctý běh kurzu REIKI-DO, komplexní výuky metody přírodního uzdravování REIKI-DO.
15.11.2013 20:00 - 17.11.2013 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Kromě technik REIKI budeme využívat k naladění se na energii REIKI meditační, masážní a kontaktní techniky. Dále poodhalíme taje artefiletiky, muzikoterapie, ... Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

REIKI I.

Uvodní seznámení s REIKI, základní inicializace základních čaker, celá i zkrácená seance, harmonizace čaker apod.

REIKI II.
Dochází k iniciaci čaker na dlaních rukou. Účastník obdrží tři speciální klíče (symboly) REIKI k znásobení energie a k další práci s ní jak na sobě, tak k práci a působení na druhé lidi. Projdeme si i prakticky spoustu technik s využitím  REIKI symbolů.

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 16 (Dohromady účastníků REIKI I. a II.).Svoji účast potvrď pomocí přihlašovadla a zasláním účastnického poplatku (po výzvě k zaplacení). Místo je rezervované až po uhrazení částky na účet. Uvedené ceny jsou platné při platbě do 20.října 2013. Při přihlášení a platbě po tomto termínu je cena + 300,-Kč/víkend

Cena REIKI - DO I. ....pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1180,-Kč/víkend, pro ostatní 1480,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné atd. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Cena REIKI - DO II. ........pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1380,-Kč/víkend, pro ostatní 1680,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Lektor: Robby Sunanda a spol.

Tel: 603 375 481, modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Přihlašování již uzavřeno