Magic dance Weekend II.

Taneční a ohnivý workshopový minifestival se zajímavými lektory ČR a bubeníky Attarab
11.10.2013   - 13.10.2013  

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

ZČ HB Modrý kámen se stal spolu pořadatel tohoto minifestivalu.

 

Bližší info na.... http://www.enoladances.eu/workshopy/workshopy.html

nebo na FB: https://www.facebook.com/events/368606603257801/?fref=ts

Podrobnější informace jsou níže a přihlaška a další doplňující informace jsou v přiložených souborech. Přihlášku je nutné zaslat a zároveň vyplnit i přihlašovadlo na této stránce.

Kontakt:

enoladances [zavináč] email [dot] cz (enoladances [zavináč] email [dot] cz)

777 037 812

www.enoladances.eu

 

Milé tanečnice, bubeníci a ohniváci,

Již brzy budete mít možnost užít si tance a nabít se krásou přírody. Již brzy se budete moct setkat s velmi kreativními a kvalitními lektory, kteří jsou, podle mého, i bytosti vyjímečného ducha.  Místa jsou ještě volná, takže má každá/ý šanci se přihlásit. Víkend bude tak nabitý, že nezáleží na úrovni pokročilosti. Každý si najde to své. My se přizpůsobíme Vám. Můžete přijet i s dětmi, o hlídání bude postaráno (a o větší zábavu tak vystaráno J)). Čeká Vás profesionální vystoupení i úplné uvolněné odreagování, pestré semináře, artehrátky a především příjemná a krásná společnost.

 

Tak k věci a hezky popořadě.

       1) Program + anotace seminářů

      2)  Ubytování, strava, pitný režim

      3)Cena pro děti

      4)Externí hosti

      5)Doprava

      6)Přihláška + ceník

      7)ZVÝHODNĚNÁ  CENA  PRO  TY, KTEŘÍ  PŮJDOU  NA  VŠECHNY  SEMINÁŘE

      8)Nadstandardní služby

 

1)V příloze posílám program. Je vystavěn tak, abyste mohli stihnout co nejvíce seminářů a co nejvíc si užít přírody. Částečně se překrývají  pouze dva. Artehrátky se při dobrém počasí budou odehrávat v přírodě. V příloze jsou také bližší informace o jednotlivých seminářích. Konečný výběr můžete provést až na místě po shlédnutí vystoupení lektorů. Povinnost je vybrat si aspoň 5 seminářů. V nejlepším případě půjdete na všechny a budete mít velmi zvýhodněnou cenu. ;-)

 

2)Jak již víte, našim místem je Ekologické volnočasové centrum v lůně přírody ŠVÝCÁRNA. Pokoje po dvou až třech lidech. Strava vegetariánská - plná penze. Ochucená voda bude k dispozici nepřetržitě. (Bandasky a pet lahve s sebou.) Čaj a kafe jen při hlavních jídlech. Pokud nebudete mít zájem o jídlo ze Švýcárny, zaplatíte o 360 Kč méně.

 

3) Ratolesti do 10 let zaplatí 650 Kč (ubytování, strava, hlídání). O jejich spokojenost a hlídání bude postaráno.

 

4)Pokud budete potřebovat asistenci, nebo jenom přítomnost svého drahého , nebo jiného externího návštěvníka (např. při hlídání dítěte, nebo jako posilu při večerním ohni apod.) je možné se domluvit. Není ale žádoucí, aby se zapojoval do seminářů jako divák. Při večerním ohnivém veselení  se může zapojit pouze, jestli si to ženy budou přát.

 

5) Minule se nám podařilo zorganizovat společnou jízdu vlastními auty. Třeba se nám to podaří tento rok taky. Do Adamova se dá také dostat lehce vlakem. Z Brna to trvá 20 minut. Na zastávce bychom Vás již vyzvedli.

 

6) Jak lehké je dostat se na tento víkend! Stačí vyplnit přihlášku.  Základní cenu je třeba zaplatit do 15.9. Semináře se mohou nezávazně rezervovat a zaplatit až na místě.Podrobnosti ohledně plateb + ceník v příloze "MDW2013 přihláška"

 

7) A pozor! Teď ta zvýhodněná cena za semináře. Původně jsem si ji chtěla nechat na později, ale vzhledem k tomu, co jste všechno museli přečíst ,Vám ji sdělím. Normálně byste za všechny semináře zaplatili minimálně 2560 Kč. Vy je ale můžete mít za 1900Kč  ! Stačí mít odvahu si vychutnat tolik zážitků za sebou.

 

8) A teď ty nadstandartní služby: Naši bubeníci a bubenice nemají hmatový cit pouze co se bubnových blan týče, ale někteří z nich jsou také profesionální maséři a hýčkatelé svalů těla lidského. O víkendu se můžete nechat namasírovat, věřím že usmlouváte velmi dobrou „magicdanceweekendovou“ cenu. Pokud budete chtít zůstat v rekreačním centru déle, nebude problém si doplatit za nocleh i stravu.

 

Toť k magickému víkendu prozatím vše. Snažím se, aby byla akce co nejvíce podle Vašich představ, takže  pokud máte nějaké připomínky, návrhy, námitky nebo dotazy, velmi ráda je uvítám. Doufám, že se Vám akce líbí a že Vám Vaše situace dovolí obohatit nás svou přítomností, abychom mohli vytvořit co nejpestřejší mozaiku zážitků. 

 

Těším se na Vás

a ... D Ě K U J I

 

Vaše Enola - Maruška

Přihlašování již uzavřeno