WORKSHOP IMPROVIZACE – ADVANCED

19.4.2013 19:00 - 21.4.2013 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Improvizační show je mimořádné setkání herců s divákem, kdy vše vzniká teď a tady. Umění zaujmout diváka svými nápady, tvořivostí i hereckým projevem je dovednost, kterou je třeba trénovat a rozvíjet, často i řadu let.

 

PRO KOHO?

Workshop je určen hercům improvizačních skupin, divadelních souborů nebo studentům uměleckých škol. Je určen pokročilým improvizátorům, kteří se chtějí výrazně posunout vpřed a začít skutečně dobře improvizovat.

 

KDO TO VEDE?

Lektor Martin Vasquez, je nejen zakladatelem České improvizační ligy, ale především trenérem a koučem v oblasti improvizace, rétoriky a veřejného vystupování. Kromě toho, že sám hraje přes deset let improvizační divadlo a účinkuje např. v pořadu Na stojáka, napsal na téma improvizace i svou disertační práci.

 

CO SE NAUČÍTE?

Jak trénovat svou schopnost rychlých asociací

Jak vytvářet a podporovat situaci

Jak pracovat s výrazovými prostředky v improvizaci

Jak pracovat s hereckou postavou

Jak pracovat s žánry a editačními prostředky improvizace

Jak tvořit smysluplné příběhy (Storytelling)

 

Cena: Pro platby do 1.dubna 2013 pro členy Hnutí Brontosaurus do 26 let ... 980,-Kč, pro studenty a nezaměstnané do 26 let ... 1180,-Kč, pro ostatní ... 1480,-Kč v ceně je lektorné, ubytování, polopenze.
Při platbě po 1.dubnu 2013 je cena vyšší o + 250,-Kč. V případě plné penze (dva obědy navíc) + 140,-Kč/víkend). Na účastnický poplatek se vztahuje stornopoplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení. Počet účastníků je omezen na 18 a rozhoduje termín přihlášení se zasláním účastnického poplatku.

Přihlašování již uzavřeno