Zdraví jako životní cesta (Kurz kouzelného vaření)

Kouzelné vaření aneb Jak strava ovlivňuje náš život
17.11.2012 8:00 - 19:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Příprava pokrmů, které nahlédneme pod pokličku, vychází z dávných principů energetických zákonů přírody. Budeme-li tyto principy znát a umět s nimi zacházet, vytvoříme si ze své kuchyně místo, odkud můžeme změnit zdraví i atmosféru celé rodiny. Na kurzu se naučíme mnoho o tom, co nám mohou přinést jednotlivé potraviny a jaké jsou jejich nejvhodnější kombinace pro udržení zdraví a psychické pohody. Ruku v ruce se změnou přípravy jídla přicházejí také změny zdravotního stavu - snížení váhy, hladiny cholesterolu, změna pH krve a celého těla. Zlepší se trávení, vyléčí se alergie, ekzémy, vyrovná se psychika, atd.

Celá sobota bude intenzivně zaměřená na vaření, celý tento den tedy strávíme v kuchyni přípravou pokrmů a seznamováním se s teoretickými základy a vlivy tohoto vaření.

Máte-li chuť zkusit něco nového, něco změnit ve svém životě, pracovat na sobě a vyvíjet se, kurz kouzelného vaření Vám nabízí příležitost, jak tak učinit skrze stravu. Kurzem nás v klidném prostředí uprostřed Moravského krasu, v EVC Švýcárna nedaleko Adamova, provedou lektoři Zbyněk a Olga Selučtí z Kyjova, zkušení lektoři, kteří se svými inspirativními kurzy jezdí po celé republice a předávají lidem své dlouholeté zkušenosti. Seznámí nás s pravidly tvorby léčivého jídelníčku a prozradí rady, které fungují.

Na EVC Švýcárna je možné také přespat - tedy můžete tu strávit celý příjemný víkend. Souběžnou akcí s kurzem vaření bude také akce "Joga pokojných bojovníků" - kurz jogy a příjemného aktivního odpočinku pod vedením zkušené lektorky Kláry Biggasové. Tuto akci můžete v pátek nebo neděli (již bezplatně) využít. Platit se bude pouze ubytování - cena na noc je 90 Kč pro studenty a děti a 180 Kč pro dospělé.

Přineste si s sebou dobrou náladu, psací potřeby, nůž, prkénkona krájení zeleniny, zástěru, přezůvky.

 

Cena: 1100 Kč za osobu a 1400 Kč za pár (manželský, partnerský,...). Tímto krokem chceme podpořit týmové vaření ve dvou a dokázat, že i muži mohou zvládnout v kuchyni neuvěřitelné věci a zcela jistě je to může bavit!

Tato cena je bez přenocování. Pokud o něj budete mít zájem, stačí napsat nebo zavolat dopředu a domluvíme se ;-).

V ceně: veškeré jídlo, lektorné, tištěné materiály se základními principy a recepty, které obdržíte.

Platba: číslo účtu: 170138774/0300 , jako variabilní symbol uveďte svůj datum narození, popř. rodné číslo a do zprávy pro příjemce prosím uveďte název akce, popř. jesti budete na Švýcárně i nocovat. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu, zašlete platbu stejným způsobem na jiný účet, a to: 303298633/ 0300.
Pokud jste již platbu provedli na účet H.Kodymové, neberte na tuto informaci, prosím, zřetel.

Kontakt v případě dotazů nebo nejasností: Hana Kodymová, e-mail: kodah [zavináč] seznam [dot] cz

Těšíme se na Vás! :-)

Přihlašování již uzavřeno