DASH - Dance - Ve víru tance s Dášou

Taneční víkend Dagmar (Dash) Jiříčková ... Pohyb, který je veden vlnou dechu, výbušnou energií, ale i klidným tichem. Pohyb, který se nese proudem radosti a endorfinů. Tématem celého víkendu je TANEC. A tanec jako takový má nekonečně mnoho pohyb. Budeme zkoumat tyto podoby tance, hledat způsoby, jak vyjádřit to, co vnímáme, cítíme a prožíváme tam někde uvnitř nás.
8.6.2012 20:30 - 10.6.2012 16:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Každý člověk může tančit, bez ohledu na věk a zkušenosti, protože každý člověk cítí, prožívá. Je jen na něm, jak široce otevře své tělo a nechá se strhnout do tance proudem emocí.

Budeme pracovat s různou kvalitou energie. Někdy tichou a klidnou, jemnou jako měkké peří. Jindy zase s odvážnou, rychlou a ostrou energií letící jako šíp přes divoké moře. Vyzkoušíme si různé techniky contemporary /- současného tance/- práce se zemí a na zemi tzv. floorwork, kontaktní improvizace, střídání rychlosti, dynamiky pohybu. Budeme probouzet vnímavost těla k dění, které je kolem nás, ale i uvnitř nás.
Bude-li hezky, můžeme se ráno naladit powerjógou nebo našlápnutým během venku po ránu :-)
Večer si dáme masáže a pokonejšíme tělo, pokud budou naše svaly bolavé a unavené.
Zkrátka si jdeme užít svobodného pohybu a volného letu tancem i netancem :-)

Tanec probouzí Lásku a Láska probouzí Tanec.

Taneční víkend povede Dagmar (Dash) Jiříčková – brněnská tanečnice, choreografka a lektorka tvořící pod svým vlastním tanečním projektem DASHdance. Vede vlastní kurzy a lekce současného, moderního tance a powerjógy. Dlouhou dobu byla a částečně stále je i nadále členem tanečního divadla Oorphane. Jako tzv. „Mama Runners“ je členkou brněnské krumpové skupiny Union Runners. Jako lektor spolupracuje s různými tanečníky brněnských skupin (High Edition, No Feet, Zone4You, …), hudebníky (Mizuki Nakeshu). Baví ji věci, kde se experimentuje, hledá, objevuje.

Cena: Při platbě do 20.dubna sleva !!! ... studenti a nezaměstnaní do 26 let: 1120,-Kč, Ostatní: 1320,-Kč

Při platbě od 20.dubna ... studenti a nezaměstnaní od 26 let: 1280,-Kč, Ostatní: 1480,-Kč

V ceně ubytování na pokojích, strava, materiální a technické zabezpečení, lektorné. Možné slevy při stravování z vlastních zásob.

Bližší informace (co sebou, přesný program apod.) Ti budou zaslané po připsání tvého účastnického poplatku na účet.


DASHdance na FB https://www.facebook.com/DASHdance
VIDEA: http://www.youtube.com/user/iioooney
PROFIL: http://www.myspace.com/dayjamar

Přihlašování již uzavřeno