Víkend Improdivadla - Divadla pro každého

Pozor změna lektora !!!! Divadelně nabitý "Víkend Improvizace" s Martinem Vasquezem
5.10.2012 20:30 - 7.10.2012 13:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

!! Změna lektora místo Míši Puchálkové (nutné rodinné záležitosti) víkend povede Martin Vasquez, kterého můžete vídat v pořadu „Na stojáka“ pro HBO a ČT. :)

 Cvičení, hry a krátké improvizace. Spoluhra, souhra, hra. Abychom si mohli spolu zaimprovizovat, je potřeba to zkoušet, znát pravidla a věřit sobě a spoluhráči. Na víkendovém praktickém workshopu si vše budeme společně zkoušet. Jaké to je nevědět co přijde, co udělám já, co partner? Jaké to je stvořit příběh, krátkou improvizaci a zažít opojení z toho, že "ono to jde!"? Přijďte si zaimprovizovat na Švýcárnu. Kromě technik improvizační ligy si vyzkoušíme jednoduché techniky muzikoterapie.

Seznámíš se s novou partou, neváhej a přijeď!
Potřebovat budeš pouze své tělo, hlas a chuť + pohodlné oblečení na 3 dny, včetně teplých ponožek nebo uzavřených bot na tréninky.

Cena: pro studenty a nezaměstnané do 26 let ... 980,-Kč, pro ostatní ... 1280,-Kč v ceně je lektor, ubytování, polopenze. Cena platí při platbě do 10.září 2012. Při platbě později je cena vyšší o + 300,-Kč

Přihlášení: Svoji účast potvrď pomocí přihlašovadla viz. níže. Další informace získáš po přihlášení a také na tel.: 603 375 481. Počet míst je omezen na cca 16.

Herec, trenér a motivační speaker, Vystudoval dramatickou výchovu na DAMU, poté doktorské studium na DiFa JAMU Brno.

Spoluzakladatel České improvizační ligy a skupiny Just! Impro. Od roku 2006 vystupuje v české Slam poetry či pořadech „Na stojáka“ pro HBO a ČT.

Realizoval řadu workshopů, seminářů a stáží, např. na festivalu Jiráskův Hronov, na Letní filmové škole v Uherském Hradišti, v zahraničí pak v Německu pro Die Villa Leipzig, ve Francii v La Rochell na festivalu improvizace, ve Velká Británii v Birminghamu pro Youth theater a další.

Od roku 2003 dále pracuje jako trenér soft-skills, se zaměřením na Prezentační dovednosti, Rétoriku & argumentaci a Vyjednávání.

Těší se na tebe Martin Vasquez, Robby Kubáň, osádka kuchyně, kočky Nika a Čertík, fenka Jaho, Josefovská Modrá paní....

Kontakt: Robby Kubáň
Mobil: 603 375 481
Email: EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz

Přihlašování již uzavřeno