Když se JÁ vydá na cestu k MY

Prožitkový víkendový seminář v Moravském krasu (EVC Švýcárna)
20.5.2011 20:00 - 22.5.2011 16:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Pro lidi mladé, pro mladé duchem i pro lidi zkušené životem

Kdo jsem JÁ a kdo jsme MY?
Kde začínám JÁ a kde už jsme to MY?

Víkendové setkání, při němž se nejprve příjemně zabydlíme ve svém nitru a ve svém těle, abychom následně pochopili, jak naše JÁ souvisí s MY. Že MY nejsme jen my lidé a naše vzájemné vztahy, ale že jsou to i zvířata, rostliny, kameny, vzduch, celá živá ZEMĚ. Občas naše duše potřebuje sprchu nebo rovnou koupel. Dopřejte svému nitru menší koupel skrze malování, meditování, hudbu, souznění s přírodou...

Čeká nás víkend plný tvořivých, meditačních, relaxačních a dalších technik. Naučíme se malování energetických obrazů, vyzkoušíme si klidné i akční meditace, necháme na sebe působit hudbu, vysvětlíme si, jak lépe pracovat s energiemi kolem a v nás, jak se spojit s přírodou a Zemí, jak pomáhat sobě i druhým….

Vše se odehraje v inspirativním prostředí Moravského krasu – EVC Švýcárna. V účastnickém poplatku 777,- Kč se skrývá program, materiál, ubytování v EVC Švýcárna (ve vlastních spacácích, zájemcům můžemenabídnout spaní v teepee nebo v jeskyni) a jídlo od sobotního rána do nedělního poledne.

Případné otázky směřujte na kristina [dot] studena [zavináč] gmail [dot] com nebo 776 711 886 (Kristina).
Přihlásit se můžete pomocí přihlašovadla níž. Podrobné informace o akci získáte po přihlášení.
 
Těší se na Vás Kristi a Maruška!
Priložený soubor: 

Přihlašování již uzavřeno