Meditační víkend aneb Víkend Osho meditací

Prožitkem nabitý víkend vhodný pro mladé lidi a dospělé ve věku 14 až XX let.
11.2.2011 20:30 - 13.2.2011 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Vede Robby Sunanda (Absolvent několika intenzivních škol Oshovým meditací, REIKI, Tantry…) První víkend Oshových meditací, jež pomáhají uvolnit se, oprostit se od stereotypů a navyklostí života, neuróz apod. Tyto jsou často doprovázeny speciální hudbou. Ikdyž tyto techniky mají v názvu meditace, nejde vlastně o meditace ve vlastním smyslu slova, ale o o směs pohybu (tance), odreagování, katarze, i vlastní 15 minutové meditace. Vlastní meditace, je teprve cílem těchto cvičení (ovšem i cvičení jiných směrů). Ta nastává sice ve stavu bez úsilí, ale nejdříve je třeba podle Osha hodně usilovat, dát do toho co nejvíce, aby mohla přijít ta „pravá“ meditace. Tyto meditace se často doplňují, nebo jsou doplněním programů spojených s REIKI, alternativní léčbou, čínským cvičením, Tantrou atd.

Během víkendu si vyzkoušíme několik technik a budeme sdílet, debatovat, tancovat, zpívat a hlavně poznávat sebe, náš svět směrem dovnitř i směrem ven.

OSHO: "Jste-li orientováni na tělo , existují cesty, jak dosáhnout Boha prostřednictvím těla, protože i ono patří Bohu. Cítíte-li, že jste orientováni na srdce, pak je vaší cestou modlitba. Cítíte-li, že jste orientováni intelektuálně, je vaší cestou meditace.
Mé meditace jsou však odlišné. Snažil jsem se vytvořit metody, které by mohly používat všechny tři typy. Je v nich mnoho těla, mnoho srdce a mnoho intelektu. Všechny tři spolu souvisí a všechny tři působí na různé lidi různým způsobem. Tělo, srdce, mysl - všechny mé meditace mají stejný směr. Začínají tělem, procházejí mysl a překračují ji."

Cena pro studenty a nezaměstnané do 26 let 890,-Kč, pro ostatní 980,-Kč. V ceně je ubytování (ve vlastním spacáku, příplatek za povlečení 40,-Kč/noc), strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Účastnický poplatek se hradí před akcí a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Cena platí pro prvních 14 přihlášených! Ostatní platby + 250,-Kč/akce

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 18. Svoji účast potvrď na email organizátora a přidej požadované informace z přihlašovadla a zasláním účastnického poplatku (po výzvě k zaplacení). Místo je rezervované až po uhrazení částky na účet.

Bližší informace zde týden před zahájením akce
Kontakt: Robby Kubáň
Mobil: 603 375 481 (Robby), 511 141 297 (EVC Švýcárna)
Email: EVC.Svycarnacentrum.cz nebo modry.kamencentrum.cz

www.modrykamen.brontosaurus.cz

Přihlašování již uzavřeno